Të qëndroj apo të iki? – Fjalimi i Erlindës nga Lezha

Fjalim i mbajtur gjatë Konferencës mbi Perspektivat e Tregut të Punës për të Rinjtë, organizuar nga Qendra H.A.N.A me pjesëmarrjen e vendimarrësve vendor dhe qendror si dhe personazheve influencuese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Albanian
English Albanian